Корупція у Цивільній палаті Верховного суду, яка сприяє рф?

Днями очікується судовий розгляд пересічної на перший погляд цивільної справи №370/1104/22 у касаційній інстанції, співвідповідачем у якій є власник потужного вітчизняного виробника будівельних матеріалів ТОВ «Сталекс» Олександр Кіктенко, пише видання «Відкрита Україна».
Доповідачем у даній справі призначений голова Касаційного цивільного суду Борис Гулько, котрий, на переконання видання, був пов’язаний із близьким другом та бізнес-партнером Кіктенка – адвокатом Владиславом Нагайченком.
Журналісти не виключають, що саме такий взаємозв’язок спричинив прискорення руху даної справи в суді касаційної інстанції, адже касаційна скарга була подана 27.08.2024 року, а судовий розгляд призначено на 06.11.2024 року, хоча інші справи такого ґатунку через брак суддів та безпрецедентну кількість аналогічних звернень плануються до розгляду вже на друге півріччя 2025 року.
Водночас, суть цієї справи полягає в тому, що власник компанії «Сталекс» всіляко намагається зберегти контроль над нерухомим майном, яке слугувало залогом у невиконаному ним договорі про позику іще 2018 року.
У ході попередніх судових слухань виявилося, що пан Кіктенко намагався шляхом серії правочинів з дарування цього майна споміж своїх близьких родичів зробити його добропорядним набувачем свою матір, яка заповіла це майно йому ж, тим самим вивівши його із суперечки з постраждалим позикодавцем, а також приховавши факт приналежності цього майна своїй тещі Тетяні Теплухіній, що досі є громадянкою російської федерації.
Сподіваємося, що всі ці обставини візьме до уваги голова Касаційного цивільного суду Борис Гулько, який, сприяючи «однокашникові», цілком може стати інструментом захисту неправомірних майнових зазіхань з боку осіб, прямо пов’язаних із країною-агресором.

«Ар₴ументум»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *